A Kaposvári Kistérségi Közkincs Egyesület a Költészet napja tiszteletére 3 fordulós Versmondó versenyt hirdetett, melyhez településünk is csatlakozott.

A Somogysámsoni Könyvtár és a Somogysámsonért Egyesület Irodalombarátok Köre szervezésében 2017. március 10-én megrendeztük a helyi elődöntőt 27 versmondóval.

 

 

Az első helyezettek 2017. március 21-én Kaposváron a középdöntőben képviselték településünket:

Óvodás kategóriában Bogdán Szilvia és Komlódi Flóra, 1-2. osztályos kategóriában Bogdán Renáta, 3-4. osztályos kategóriában Garai Dávid, 5-6. osztályos kategóriában Bogdán Petra, 7-8. osztályos kategóriában Bogdán Zsanett, középiskolás kategóriában Gál Enikő és felnőtt kategóriában Komlódi Jánosné.

Nagy örömünkre két versenyzőnk is első helyezést ért el korcsoportjában: Komlódi Flóra pontos szövegtudásával és szép hangsúlyozásával, Komlódi Jánosné pedig csodálatos előadásával gyakorolt mély hatást a zsűrire és a közönségre.

2017. április 8-án a Kaposvári Kistérségi Közkincs Egyesület Szentbalázson tartotta a Versmondó verseny döntőjét, ahol Komlódi Jánosné felnőtt kategóriában II. helyezést ért el, Komlódi Flóra (felkészítője: Mihálovicsné Pirka Karolina) pedig óvodás kategóriában szerepelt nagyon szépen.

Mindkettőjüknek gratulálok és további sok sikert kívánok!

 

Farkas Erzsébet

 

 

Hungarian Croatian English German Russian

             

Scroll to top
louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher louboutin soldes air max pas cher nike air max pas cher louboutin pas cher louboutin soldes louboutin pas cher louboutin soldes nike tn nike tn pas cher tn pas cher tiffany outlet online tiffany outlet louboutin pas cher louboutin soldes hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet tiffany outlet italia hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet air jordan air jordan pas cher jordan pas cher air jordan site officiel air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher